Türkiye Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Lideri Hasan Öztürk, inanç tazeledi

featured

Türkiye Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Başkanlığına, 64 delegeden 55’inin oyunu alan mevcut lider Hasan Öztürk seçildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Tesisleri’ndeki 1. Olağan Genel Kurul’da başkanlık divanının oluşturulmasının akabinde gündem okunarak oylandı.

Faaliyet ve kontrol raporlarının ibra edildiği genel heyette, 2023 ve 2024 yılları varsayımı bütçeleri ile faaliyet programı görüşülerek karara bağlandı.

Seçime tek aday giren mevcut lider Hasan Öztürk, genel konseye gelen 64 delegeden 55’inin oyunu alarak tekrar lider seçildi.

Öztürk, başkanlığındaki federasyonun idare konseyi, Mustafa Doğan, Mustafa Tunç, Yaşar Ayaydın, Süleyman Basa, Yavuz Aksoy, Yılmaz Çakmak, Bünyamin Er, Hasan Sabit Alta, Ömer Faruk Özkan ve Murat Ateş’ten oluştu.

Hasan Öztürk, yaptığı konuşmada, kendisine takviye veren delegelere teşekkür ederek, “Federasyonun yöneticileri olarak bizlerle birlikte yürüyerek, Türk sporuna hizmet etmek niyetinde olan sportmen kardeşlerimizin, ulusal ve manevi kıymetlerine sahip, kültürel varlıklarını koruma edebilen, müşterek gayeye yanlışsız bir ortada hareket edebilme kabiliyetine sahip bir topluluk olmalarına uğraş göstereceğimize huzurlarınızda kelam veriyorum.” sözlerini kullandı.

 https://www.sporx.com/turkiye-gelismekte-olan-spor-branslari-federasyonu-baskani-hasan-ozturk-guven-tazeledi-SXHBQ1024144SXQ

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Türkiye Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Lideri Hasan Öztürk, inanç tazeledi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Teknolojikolik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!