Tiktok keşfet saatleri: Keşfete düşme hilesi (2023)

featured

TikTok, en süratli büyüyen toplumsal medya platformu. Hem markalar hem de bireyler, bu toplumsal mecrada daha fazla kişi tarafından tanınmak için takipçi artırmanın yollarını arıyor. Keşfete düşmek, fiyatsız takipçi kazanmanın en yeterli yolu. Fakat, keşfet sayfasına düşmek için ilgi uyandıran, dikkat çeken içerikler yayınlamak başlı başına kâfi değil. İçerikleri gerçek vakitte paylaşmak da gerekiyor. Pekala, TikTok’ta hangi saatlerde paylaşım yapılmalı? 2023 TikTok keşfet saatleri burada paylaşıyoruz.

TikTok keşfet saatleri 🕥

TikTok görüntüleri hangi saat kaçta atılır? İşte TikTok keşfete düşme saatleri 👇🏻
 • Pazartesi günü: 06.00, 10.00, 22.00
 • Salı günü: 02.00, 04.00, 09.00
 • Çarşamba günü: 07.00, 08.00, 23.00
 • Perşembe günü: 09.00, 12.00, 19.00
 • Cuma günü: 05.00, 13.00, 15.00
 • Cumartesi günü: 11.00, 19.00, 20.00
 • Pazar günü: 07.00, 08.00, 16.00

TikTok’un bir milyardan fazla faal kullanıcısı var ve platformda daima paylaşım yapılıyor. TikTok’ta meyyit vakit yok üzere bir şey. Lakin, süratle takipçilerinizi artırmak, popülerlik kazanmak istiyorsanız, keşfete çıkma saatlerini bilmeniz gerekiyor. TikTok’ta paylaşım için en yeterli vakit hafta içi ve hafta sonu değişiyor. Takipçileriniz dünyanın dört bir yanından geldiğinden sabah ve gece TikTok keşfet saatleri bilmeniz gerekiyor.

Tiktok keşfete nasıl düşülür? 🧐

Tiktok keşfet sayfası, popülerlik kazanmanız ve görüntülerinizin daha geniş bir kitle tarafından izlenmesini sağlamanız için olağanüstü bir yoldur. İçeriğinizi ne kadar kaliteli hale getirirseniz ve ne kadar çok etkileşim içinde olursanız, TikTok’un görüntülerinizi öteki kullanıcıların “Sizin İçin” sayfasında çıkarma mümkünlüğü da o kadar yüksek olur. Pekala, Tiktok’ta keşfete düşmek için ne yapmak lazım?
 1. Video kalitesini yüksek tutun.
 2. Videolarınızı kısa tutun.
 3. Videolarınıza müzik ekleyin.
 4. Popüler etiketleri eklemeyi unutmayın.
 5. İlgi cazip içerikler hazırlayın.
 6. Trendleri takip edin.
 7. Etkileşime girmeyi unutmayın.

TikTok’u açtığınızda uygulamanın “Sizin İçin” olarak isimlendirdiği bir görüntü sayfası ile karşılaşırsınız. Bu, TikTok’un zevkinize hitap ettiğine ve ilginizi çekeceğine inandığı özelleştirilmiş görüntüler sayfasıdır. Bu görüntülerin büyük çoğunluğu muhtemelen tanımadığınız şahıslardandır. Instagram’ın keşfet sayfası üzere düşünebileceğiniz Sizin için sayfası, takip ettiğiniz hesaplara ve etkileşimlerinize dayalı olan, keyifle izleyeceğiniz görüntü koleksiyonu sunmak üzere tasarlanmış, TikTok’un algoritması tarafından derlenen görüntüler içeriyor.

Popüler TikTok keşfet etiketleri #

Pekala, TikTok’ta keşfete düşmek için hangi etiketler kullanılmalı? İşte en çok kullanılan TikTok etiketleri 👇🏻
 • #foryou
 • #foryoupage
 • #fyp
 • #duet
 • #tiktok
 • #viral
 • #trending
 • #comedy
 • #funny

TikTok keşfet etiketleri, görüntünüzün daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlar ve keşfet sayfasında çıkma olasılığınızı yükseltir. TikTok hashtagleri birebir çeşit görüntüleri beğenen kullanıcılardan oluşan bir toplumsal topluluk oluşturur. Bu, platformdaki toplumsal etrafınızı oluşturmanıza ve genişletmenize yardımcı olur. Influencer marketing de bu formda işler.

TikTok etiketleri, Facebook, Instagram, Twitter öteki toplumsal platformlara kıyasla daha aktüeldir. Görüntülerinizde TikTok’a uygun etiketler kullanmanız platformda daha da yükselmenize ve daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olur. TikTok görüntülerinize hashtag eklemek epeyce kolaydır zira tek yapmanız gereken; hashtag sembolü olarak da bilinen # sembolünden sonra yazı eklemek. Unutmadan, TikTok öbür toplumsal ağlardan fazla etiket eklemenize müsaade verir.

TikTok keşfet saati neden değerli 💡

TikTok’a her saniye yeni içerik yükleniyor. Güzel müzik ve yeterli görselli mükemmel bir görüntü paylaşsanız dahi dakikalar yahut saatler içinde kâfi sayıda insan görüntünüzü izleyip beğenmezse görüntünüz kaybolabilir. TikTok’un ağır olmadığı saatlerde içerik paylaşırsanız, algoritma sizi desteklemeyebilir ve çok geçmeden yeni bir içerik paylaşmanız gerekir. TikTok’ta eksiksiz vakitte içeriğinizi paylaşırsanız, daha fazla kişi bu içeriği görür ve görüntünün görüntüleme sayısı süratle artar. TikTok görüntüleriniz ne kadar fazla izlenirse o kadar tanınan hale gelir, profilinizin görünürlüğü artar. Bu nedenle keşfet sayfasına çıkma saatlerini bilmekte yarar var.

TikTok, en süratli büyüyen cümbüş platformlarından biri. TikTok, sırf cümbüş gayeli bir toplumsal platformun ötesinde, markaların da katıldığı dijital alanda bir güç merkezi oldu. Dünya genelinde 1 milyardan fazla etkin kullanıcıya sahip olan TikTok’ta popülerlik kazanmak için kaliteli içerik üretmek kadar hakikat vakitte paylaşım yapmak değerlidir. Pekala, TikTok keşfet saatleri ve günleri neler? TikTok’ta keşfete düşmek için yapılması gerekenler neler? Tüm bu soruların cevabını burada bulabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Tiktok keşfet saatleri: Keşfete düşme hilesi (2023)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Teknolojikolik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!