Starfield’ın ayrıntıları paylaşıldı: Asteroit neslinden geçiş yapılacak

featured

Xbox Showcase 2023’te fragmanı yayımlanan Starfield’ın geliştirici yöneticisi Todd Howard, oyun hakkında daha fazla bilgi paylaştı.

Howard, “Starfield’da 1000 gezegen olacak ve bunların yalnızca yüzde 10’luk kısmında ömür olacak. Birtakım gezegenlerde gelişmiş ömürler olurken, kimilerinde ise ilkel ömürler ile karşılaşacaksınız.” dedi.

JETPACK OLACAK

Gezegenlerde kyllanmak için kara araçlarının olmayacağını belirten Howard, Jetpack ile istenilen her yere gidilebileceğini lakin oyuna sonradan gelebilecek ek paketler ile kara araçlarının oyuna dahil edileceğini tabir etti.

YERÇEKİMİ FAKTÖRÜ

Her gezegende yer çekiminde farklılıklar olacağını belirten Howard, yerçekimi az olan bir gezegende daha yükseğe zıplamanın mümkün olacağını böylece yüksek yerlere daha kolay çıkılabileceğini belirtti. Ayrıyeten yerçekiminin tesiri çatışmalarda da görülecek.

ASTEROİT JENERASYONUNDAN GEÇİŞ YAPILACAK

Gezegenler ortası seyahatlerde asteroit nesli üzere yerlerden geçileceği ve oyuncuların kara deliğe yaklaştıklarına tesirlerinin hissedilebileceği belirtiliyor.

“EN SEVDİĞİM OYUN MÜZİĞİ OLABİLİR”

Oyunun müziklerinden bahseden Howad, “Inon Zur’un orada yaptığı iş inanılmaz. Starfield müziğinin kusursuz olduğunu düşünüyorum, en sevdiğim oyun müziği olabilir.

ÇALINAN GEMİLER ÖZELLEŞTİRİLEBİLECEK

Howard, oyuncuların diğerlerinden çaldıkları gemileri özelleştirebileceğini, lakin bunun kredi gerektiren bir süreç olduğunu ve kaydedilmesi gerektiğini belirtti. Oyunun ileri safhalarındaki oyncular için gemi inşa sisteminin tasarlandığını tabir eden Howard, Mevcut gemi inşa seçeneklerinin birçoklarının değerli olacağını duyurdu.

MODCULARIN CENNETİ

Mod dayanağından ve topluluğun neler yapabileceğinden bahseden Howard, Starfield oyununun modcuların cenneti olacağını sav ediyor.

STARFIELD NE VAKİT ÇIKACAK?

Starfield’ın Xbox ve Windows PC için 6 Eylül 2023’te çıkış yapması planlanıyor. Lakin erken erişim isteyen herkes Premium sürümü satın alıp 1 Eylül 2023 prestijiyle oyunu oynayabilecek.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Starfield’ın ayrıntıları paylaşıldı: Asteroit neslinden geçiş yapılacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Teknolojikolik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!