KesintisizEnerjininKolayYolu: “TEDAŞ Elektrik Arıza İhbar Uygulaması”

featured

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) Genel Müdürlüğü, 8 Mayıs’ta lansmanı yapılarak vatandaşların kullanımına sunulan “TEDAŞ Elektrik Arıza İhbar Uygulamasının” kullanımının yaygınlaştırılması ve bilinirliğinin artırılması amacıyla Twitter’de #KesintisizEnerjininKolayYolu Hashtag’i ile sosyal medya etkinliği gerçekleştirdi.

TEDAŞ Elektrik Arıza İhbar Uygulaması, 8 Mayıs’ta Ankara Bilkent Otel’de düzenlenen lansmanla vatandaşların hizmetine sunulmuştu. TEDAŞ, lansmanın ardından uygulamanın vatandaşlar tarafından kullanımının yaygınlaştırılması amacıyla çeşitli iletişim faaliyetleri yürütüyor. Şirket bu kapsamda Twitter’de Hashtag çalışması gerçekleştirdi. TEDAŞ çalışanlarının katılım sağladığı, çok sayıda sosyal medya kullanıcısının da destek verdiği çalışmada, #KesintisizEnerjininKolayYolu Hashtag’i kullanıldı. Hashtag kısa sürede Türkiye gündemine girerek Trend Topic oldu.

Amacımız Ülkemizin Her Köşesine Kesintisiz Enerji Sağlamak

Hashtag çalışmasına ve uygulamaya ilişkin değerlendirmelerde bulunan TEDAŞ Genel Müdürü Ömer Sami YAPICI, “Kurumumuz tarafından sektörümüzün çatı kuruluşu ELDER’ in de destekleriyle geliştirmiş olduğumuz Elektrik Arıza İhbar Uygulamasının kullanımının yaygınlaştırılması ve bilinirliğinin artırılması amacıyla çeşitli iletişim faaliyetlerim yürütmekteyiz.  Bugün TEDAŞ ailesinin Sosyal Medya Elçileri ile Twitter’de Hashtag çalışması gerçekleştirdik.  Temel amacımız, kurumumuzun öz kaynaklarıyla vatandaşlarımızın kullanımına sunmuş olduğumuz uygulamamızın bilinirliğini artırmak ve kullanımını yaygınlaştırarak ülkemizin her köşesine kesintisiz enerji arzı sağlamak. Uygulamamız sayesinde vatandaşlarımız artık elektrik arızalarına ilişkin ihbarlarını kolay bir şekilde iletebilecekleri gibi aynı zamanda; ihbarın takip ve sorgulaması, abone ve tesisat eklenmesi ile planlı elektrik kesintilerinin takibini de uygulamamız üzerinden gerçekleştirebilecekler. Vatandaşlarımızı uygulamamıza gösterdikleri ilgiden dolayı çok memnunuz. Vatandaşlarımızdan aldığımız geri bildirimler de çok olumlu. Uygulamamızın kullanımının yaygınlaştırılması amacıyla iletişim ve tanıtım faaliyetlerimize önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz. Bugün gerçekleştirdiğimiz Hashtag çalışmasına katılan, destek veren TEDAŞ ailesinin her bir bireyine ve vatandaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.“ dedi.
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KesintisizEnerjininKolayYolu: “TEDAŞ Elektrik Arıza İhbar Uygulaması”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Teknolojikolik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!